tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

OZNÁMENÍ PRO FARNÍKY

Od úterý 24. 11. 2020 budou v kostele sv. Václava mše svaté dle aktuálního pořadu bohoslužeb s účastí 20 lidí, pokud vláda nerozhodne jinak. Stejný počet  by pak platil i pro pohřby a svatby. Při nedělních bohoslužbách mají přednost farníci, na jejichž úmysl je mše svatá sloužena. Pro všechny, kteří se nedělní mše svaté nezúčastní, nadále platí možnost přijít ke svatému přijímání od 10 hodin do kostela sv. Václava.

Podobně i člověk takovým se stává, jaká je jeho duševní potrava
K. Balík