tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Průvodce adventem knížka + mobilní aplikace

Milí farníci,

v kostele sv. Václava  jsou k dispozici knížečky "Advent", které vydalo pro letošní rok královéhradecké biskupství.Cena jedné brožurky je 40,- Kč.

Na stránkách brněnského biskupství www.biskupstvi.cz záložka "Aktuálně" si také můžete stáhnout aplikaci "Průvodce adventem 2020", kterou připravilo pastorační středisko brněnské diecéze.Tato aplikace může pomoci k užitečnému prožití adventní doby. Je určena těm, kdo mají touhu a odhodlání prožít advent v blízkosti Božího slova, které je jádrem každodenního rozjímání, meditace.

Pokojný advent vám všem!

Je chybou nevěřit ničemu i věrit všemu.
Walther von der Vegelweide