Vloupe se v noci zloděj do domu, vleze do chodby a slyší varovný hlas:
"Ježíš tě vidí !"
Zloděj se rozhlídne, ale nikoho nevidí, tak se opatrně pohybuje dál. Dojde do kuchyně a tajemný hlas se znovu ozve:
"Ježíš tě vidí!"
Zloděj pořád nikoho nevidí, v baráku tma a krom toho hlasu úplné ticho, tak jde dál do obýváku a tam sedí na bidýlku papoušek. Zloděj se začne smát:
"Hehe, tak to je dobrý... to sem se teda vyděsil... ty a Ježíš... Kterej blbec tě pojmenoval Ježíš ?!?"
"Ale ne... mně pojmenoval Jidáš. Ježíš je ten pitbull za tebou."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Účast na bohoslužbách pouze 30 lidí

Milí farníci,

vzhledem ke stále trvajícím omezením počtu osob na bohoslužbách (nyní 30) prosím, abyste toto brali v úvahu i ve všední dny (především v pátky a soboty).

V neděli je možné přijít od 10 hodin do kostela sv. Václava ke svatému přijímání.

Bohoslužby můžete sledovat on-line z různých farností v časech, kdy vám to vyhovuje. Dispens od přímé účasti na nedělních bohoslužbách udělený biskupem stále platí.

Zbigniew Czendlik

Možná, že jeden z důvodů, proč Bůh pozdržuje odpověď na naše modlitby, je, že ví, že mnohem víc než jeho odpověd potřebujeme jeho blízkost.
B. Patterson