Na konci bohoslužby kněz ohlásil: "Přiští neděli bude kázeň o lži. Aby jste se dobře připravili, přečtěte si předtím 17. kapitolu Markova evangelia."
Po týdnu se farář ptá na začátku kázání: "Tak co, kdo si přečetl 17. kapitolu Markova evangelia?" Všechny ruce v kostele se ochotně hlásily... "Tak právě s vámi bych si rád pohovořil o lži. V evangeliu svatého Marka je jen 16 kapitol..."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

POPELEC 2021

Označení popelem na začátku postní doby bude možné přijmout od středy do soboty při mši svaté a v neděli od 10 hodin v kostele sv. Václava. V kostele, popř. na faře,  si též můžete za 50,- Kč zakoupit brožurku "PŮST", kterou vydala královéhradecká diecéze.

Zabývajíce se svými bolestmi, zvětšujeme je. Přemýšlejíce o svých slabostech, posilujeme je.
Gottfried Keller