Prodejna Angelos byla "poctěna" návštěvou dámského páru zřejmě z Rumunska. Místopisné údaje jsou vysoce pravděpodobné s ohledem na jejich přízvuk a hodnověrné internetové informace, které pějí "chválu" na obratnost rukou těchto světoběžníků příp světoběžnic. Informace o tomto níže budiž svědectvím i varováním zároveň.

Misijní koláč

kolacS drobným ohlédnutím se vrátíme k akci zvané Misijní koláč. Je to tradiční akce Papežských misijních děl, která se konala v naší farnosti na Květnou neděli po mši svaté v Kavárně U Pastýře. Objevila se tu spousta různých dobrot, perníčků, koláčků a rukodělných výrobků od dětí i dospělých.

Výtěžek z tohoto misijního jarmarku směřoval k potřebným. Velký dík patří všem těm, kteří se do akce zapojili a organizovali, všem dárcům, návštěvníkům a těm, kteří jakýmkoli způsobem přispěli a podpořili tento projekt. V konečném součtu se podařilo vybrat zhruba něco přes 8000- Kč.

-m-

mk1mk2mk3mk4mk5

Jsme-li příliš spojeni se zemí, může to narušit naše spojení s nebem.
Z knihy "Slova života 2006"