Jeden ateista takhle rybařil na jednom skotském jezeře, když najednou jeho člun napadla lochnesská příšera. Jedna rána ocasem a chlápek i s člunem vylétl deset metrů do vzduchu. Příšera otevřela tlamu, aby ho chytla. On v úděsu zařval:
„Ach, Bože, pomoz mi!“
Vtom se všechno zastavilo, chlápek visí jen tak ve vzduchu, a z nebe se ozve hromový hlas:
„Myslel jsem, že ve mne nevěříš!“
„Ale no tak, Bože, nech toho. Před dvěma minutami jsem nevěřil ani na lochnesskou příšeru!“

Primice Ondřeje Špinlera

sveceniPrimiční mše svatá v kostele sv. Mikuláše v Dolní Dobrouči.  V neděli 14. května v 15.00 hod. (modlitba růžence od 14.25), po slavnostní bohoslužbě bude následovat společné agapé v D-centru

Více zde:http://primice.cz/index.php/ondrej-spinler/    http://www.farnostdobrouc.cz/news/primice-ondreje-spinlera-14-5-2017/

Bůh nestvořil ženu z mužovy paty, aby mu byla otrokyní,
ani z jeho hlavy, aby mu vládla,
nýbrž ze žebra, aby byla jeho srdci blízká.

Talmud