Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku." Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."

Pozvánka - Setkání přátel Anny Bohuslavy Tomanové

Anicka setkaniSetkání přátel Anny Bohuslavy Tomanové dne 10. června 2017 v Klášterci nad Orlicí. Téma: Anička a Fatima. Pozvánka přiložena. Prokliknout pro zvětšení. <klik>

Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Susan Ertz