Chirurg, konstruktér a politik se hádají, jaká je první zmíněná profese v Bibli.
"Myslím, že lékařská profese byla zmíněna jako první," prohlásí chirurg. "Bůh stvořil Evu z Adamova žebra."
"Kdepak, první byla strojařina," opáčí konstruktér. "Jen si představte, co to bylo za práci, stvořit věci z chaosu."
"Ale vůbec ne," triumfuje politik. "Kdo si myslíte, že stvořil chaos?"

Pozvánka - Setkání přátel Anny Bohuslavy Tomanové

Anicka setkaniSetkání přátel Anny Bohuslavy Tomanové dne 10. června 2017 v Klášterci nad Orlicí. Téma: Anička a Fatima. Pozvánka přiložena. Prokliknout pro zvětšení. <klik>

Člověk, který měl smůlu, má skoro vždycky štěstí, že to s ním nedopadlo ještě hůře.
Mark Twain