Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

314.jpg
248.jpg
286.jpg

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

IČO: 44471041

 

    Kontakty:

P. Dr. Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 465 322 508

Jitka Kračmarová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040

Anna Gregorová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 775 090 611

Aktuality

Digitalizace a 3D vizualizace kostelů

S využitím nejmodernější technologie pro digitalizaci a vizualizaci interiérů Indoor3D si můžete prohlédnout kostel sv.Václava v Lanškrouně a kostel Narození sv. Jana Křtitele v Žichlínku.

Jde o nový informační systém propojený s virtuální prohlídkou. Zajděte například do sakristie, abyste zjistili aktuální rozpis bohoslužeb. Případně můžete využít fulltextového vyhledávání. 

Zajímavá je také funkce pro navigaci. I když náš kostel je relativně malý, při větších stavbách také přijde vhod. Stačí například vyhledat východ a kliknout na "Route - Navigate to here" a pak stačí sledovat modré šipky na zemi. 

Také si můžete snadno náš kostel proměřit. Zajděte na symbol "oka" a zvolte "Show measurements". najeďte na místo odkud chcete měřit a pravým tlačítkem myši vyberte "Start measurement". Podobně měření ukončíte.

 

Lanskroun   Zichlinek

Kostel sv. Václava                         Kostel Narození sv. Jana Křtitele 

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Nechápete, že jsme někde sešli z cesty? Lidské mraveniště je bohatší než dřív. Máme víc výhod a volného času, a přece nám chybí něco podstatného, co těžko dovedeme určit. Cítíme se méně být lidmi, ztratili jsme něco z tajemných výsad.
Antoine de Saint Exupery