Digitalizace a 3D vizualizace kostelů

S využitím nejmodernější technologie pro digitalizaci a vizualizaci interiérů Indoor3D si můžete prohlédnout kostel sv.Václava v Lanškrouně a kostel Narození sv. Jana Křtitele v Žichlínku.

Jde o nový informační systém propojený s virtuální prohlídkou. Zajděte například do sakristie, abyste zjistili aktuální rozpis bohoslužeb. Případně můžete využít fulltextového vyhledávání.

Zajímavá je také funkce pro navigaci. I když náš kostel je relativně malý, při větších stavbách také přijde vhod. Stačí například vyhledat východ a kliknout na "Route - Navigate to here" a pak stačí sledovat modré šipky na zemi.

Také si můžete snadno náš kostel proměřit. Zajděte na symbol "oka" a zvolte "Show measurements". najeďte na místo odkud chcete měřit a pravým tlačítkem myši vyberte "Start measurement". Podobně měření ukončíte.

Lanskroun   Zichlinek

Kostel sv. Václava                         Kostel Narození sv. Jana Křtitele

Hledal jsem lásku - marně. Hledal jsem přítele - též marně. Hledal jsem Boha a nalezl jsem milujícího přítele. Nyní mám vše.
Blaise Pascal