Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku." Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."

Farní den - fotogalerie

farni den 2017

Dne 27. září se konal ve skautské klubovně a jejím blízkém okolí farní den. Zahájen byl mší svatou uvnitř klubovny a poté již pokračoval program venku. Pro děti byly připraveny různé hry, bylo možné si opéci špekáčky nad ohněm, občerstvit se přineseným pohoštěním a setkat s přáteli. Nejlepší výpovědí o tomto setkání je soubor fotografií, jejichž autorem je Zdeněk Gregora a dovolujeme si je uveřejnit na externí fotogalerii. K nahlédnutí zde: https://farnostla.rajce.idnes.cz/FARNI_DEN_2017/

Víra není počátek, ale konec všeho vědění.
Johann Wolfgang Goethe