Jeden bohatý muž zemře, přijde do nebe a ptá se, zda se může vrátit na zem pro něco, co tam zapomněl. Jeho přání je výjimečně vyhověno. Po návratu na zem začne sbírat všechno zlato za život získal. Naskládal si zlaté cihly na krosnu a vrátil se do nebe. U vstupní brány se ho anděl ptá, pro co se na zem vracel a on mu pyšně ukazuje své zlato. Anděl odpovídá: Ale proč sem do nebe nosíš tyhle dlažební kostky? (Bible Zj 21,21: A náměstí toho města je z ryzího zlata jako z průzračného křišťálu.)

Adventní duchovní obnova

Adventní duchovní obnova 8.- 10.12. 2017

viz plakát pro zvětšení  <klik>

obnova adventní  2017

Nesmíš patřit k těm, kteří žádají znamení. Tvůj život musí být znamením, že Bůh je živý.
Joseph Leppich