Film Ferdinand 4.března 2018 v 14.00 hod.

ferdinand filmŘKF Lanškroun Vás srdečně zve na film Ferdinand - v neděli 4.3.2018 v 14.00 hodin v kině Lanškroun. Vstup na film mají ti, kdo koledovali a nebo pomáhali s Tříkrálovou sbírkou - ZDARMA. Pro ostatní platí vstupné 50,- Kč.

Malá ochutnávka: https://www.youtube.com/watch?v=O4n4sit1DDc

Víra je síla nepřímo konající zázraky. Vírou mohu v každém okamžiku učinit zázrak pro sebe - a často i pro druhé, pokud mají ve mne víru… Pravá víra je zaměřena jen k věcem jiného světa. Víra je počitek procitání a působení a cítění v jiném světě.
Novalis