tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

"RETRO" rytmická mše

retroPřijměte prosím pozvání do kostela sv. Jakuba Většího v České Třebové na "RETRO" rytmickou mši, která se koná 2. září 2018 v 9.30 hodin. Podrobnosti v pozvánce: <klik>

Jen blázen si láme zuby na minulosti, neboť je skončená a pevná jako balvan žuly. Přijmi tento den, jak ti je dán, a nepotýkej se s tím, co nelze napravit. Co nelze napravit, nemá význam, a takové je vše, co minulo.
Antoine de Saint Exupery