Tatínek jede s těhotnou manželkou do porodnice, mnoho času již nezbývá a tak ujíždí co může. Jejich nejmladší dítě se dožaduje pozornosti. "Tatí,..." "Později holččičko!" odsekne tatínek. Dojedou k porodnici a tatínek: "Copak jsi chtěla, holčičko?" "Nó, už nic tati, já jen, že jsme zapomněli maminku doma."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

XIV. ročník mezinárodního varhanního festivalu

09 - 29 Varhanní festivalSlavíme sto let republiky s varhanní hudbou (Česká Třebová, kostel sv. Jakuba Většího) Podrobnosti plakát - VIZ <ZDE>

Potravou duše jsou knihy.
Sv. Basil