Jeden kněz navštívil druhého, když se zrovna modlil breviář, a překvapeně mu říká: "Ty se modlíš breviář a při-tom kouříš ?"
"No ano, ale já to mám povoleno od biskupa," odpovídá tázaný.
Zakrátko ho navštíví znovu a říká mu: "Tak já jsem se ptal biskupa a ten mi to nepovolil."
"A jak ses ptal ?"
"Jestli smím kouřit, když se modlím breviář, a biskup mi odpověděl, že by to bylo neuctivé."
"Tak to ses zeptal špatně. Já jsem se zeptal, jestli se smím modlit, když kouřím, a biskup mi řekl, že ano, že dobře využiji čas."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

SVATOMARTINSKÉ KNIŽNÍ DNY 2018 (součástí přednáška P. Mariána Kuffy)

plakat A2 print-page-001Koná se již III. setkání autorů knih Nakladatelství Flétna a Knihkupectví Flétna s veřejností. Ve STŘEDU 14.11.2018 po mši svaté bude v kostele v Ústí nad Orlicí přednáška P. Mariána Kuffy o ochraně tradiční rodiny. Známého slovenského kněze M. Kuffu není potřeba ani představovat. Věnuje se mnoho let potřebným lidem a jeho názory a činy dokázají oslovit široké vrstvy společnosti... Plakát s celým programem setkání  ZDE

Věřím na slunce, i když nesvítí, věřím na lásku, i když ji necítím, věřím v Boha, i když mlčí.
Nápis na zdi židovského ghetta