Pepíček se soustavně špatně učil, samé čtyřky, ba i pětky. Otec mu vyhrožoval: „Pepíčku, když se budeš špatně učit, dám tě do křesťanské školy. Tam už si s tebou poradí.“ Protože se Pepíček nepolepšil, otec ho po půlroce přehlásil do křesťanské školy. A tu zázrak, Pepíček začal najednou nosit dvojky i jedničky. Nakonec se ho otec zeptal, čím to je. „Víš, tati,“ odvětil Pepíček, „když jsem poprvé přišel do křesťanské školy, na dvoře jsem uviděl jednoho ukřižovaného. Na školní chodbě visel druhý ukřižovaný. Vejdu do třídy, a na zdi další ukřižovaný. V té křesťanské škole to není žádná sranda, tam se s nikým dlouho nebaví.“

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

1. TŘEŠŇOVECKÝ PLES

ples tresnovecKD Horní Třešňovec, sobota 2.3.2019  ve 20.00 hodin.

Doprava na ples zajištěna v 19.30 hod. z nám. Al. Jiráska a dále dle potřeby. Doprava zpět individuálně na požádání.

plakát zde: - plakat ples -

Všichni jste srdečně zváni a přijďte se pobavit a strávit příjemně čas s blízkými a přáteli.

Pro ty, kteří se narodili do ateismu, je to víra jako každá jiná.
Gabriel Laub