Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

KAZATEL KALAŠNIKOV - Sam Childers

samKazatel, motorkář a ochránce sirotků Sam Childers - přijďte si poslechnout silný životní příběh.... 30.4.2019 Církev Bratrská Tykačova 1183, Česká Třebová

Viz. ZDE

Kdybychom věděli, jak moc nás Bůh miluje, umřeli bychom štěstím.
Jean Maria Vianney