Mgr. Karel Tuháček

Dne 20.5. 2019 v 14.00 hodin v kostele sv. Václava poděkujeme Bohu za dar života bratra Karla Tuháčka. Viz. <zde> / A velmi rád bych připojil jednu vzpomínku: http://www.farnostla.cz/index.php/duchovni-koutek2/1791-jahenske-sveceni

parte karel tuháček

Víra je síla nepřímo konající zázraky. Vírou mohu v každém okamžiku učinit zázrak pro sebe - a často i pro druhé, pokud mají ve mne víru… Pravá víra je zaměřena jen k věcem jiného světa. Víra je počitek procitání a působení a cítění v jiném světě.
Novalis