Mgr. Karel Tuháček

Dne 20.5. 2019 v 14.00 hodin v kostele sv. Václava poděkujeme Bohu za dar života bratra Karla Tuháčka. Viz. <zde> / A velmi rád bych připojil jednu vzpomínku: http://www.farnostla.cz/index.php/duchovni-koutek2/1791-jahenske-sveceni

parte karel tuháček

Jen blázen si láme zuby na minulosti, neboť je skončená a pevná jako balvan žuly. Přijmi tento den, jak ti je dán, a nepotýkej se s tím, co nelze napravit. Co nelze napravit, nemá význam, a takové je vše, co minulo.
Antoine de Saint Exupery