Misijní koláč - poděkování

misijni kolacMilí přátelé,
děkuji všem, kteří se zapojili do akce Misijní koláč a napekli koláče, jiné pečivo a další dobroty, sešlo se toho hodně a vše se úspěšně prodalo. Děkuji světluškám za upečení a krásné zabalení sušenek, připojily také srdíčka s přáním, bylo to milé. Dále děkuji ženám, které pečivo prodávaly a skautům, kteří nám zapůjčili stoly.
Výtěžek činí 10 750 Kč a bude zaslán na potřeby misijního díla.
Ludmila Šebrlová

Tak často slyšíme, jak lidé říkají: »Zlé časy, svízelná doba.« Žijme dobře, pak bude i naše doba dobrá. My jsme ta doba. Jací jsme my, taková je doba.
Sv. Augustin