Řidič bezvěrec jede kolem řeky, když tu si všimne, že na břehu chytají ryby katolický kněz a rabín, přičemž opodál stojí cedule s nápisem "Pozor, blíží se konec vaší cesty!"
Řidič bezvěrec (takový ten běžný tolerantní typ) zpomalí, vytočí okénko a zahuláká: "Starejte se o sebe, pámbíčkáři mizerní!"
Načež dupne na plyn a uhání dál. Po chvíli se ozve mohutné žbluňknutí.
Rabín se otočí na kněze a praví: "Já jsem vám říkal, velebný pane, že tam bude lepší napsat 'most v rekonstrukci'!"

EKUMENICKÉ SETKÁNÍ U SV. VÁCLAVA

Ekumenické setkání 2019Ve středu 12.června 2019 se koná ekumenické setkání v 18. hod. v kostele sv. Václava. Všichni jsou srdečně zváni. Viz: <zde>

Ó pane, až jednoho dne uplyne veškerý čas a ty budeš svážet to, co jsi stvořil, kéž tomu žvatlavému lidskému rodu otevřeš svou velikou bránu a srovnáš ho do své věčné stáje, a kéž nás vyléčíš z otázek tím, že jim odebereš mysl!
Antoine de Saint Exupery