Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku." Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik

Hana Skalická
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00
do 16.00)

Renáta Hoffmannová

FARNÍ CYKLOVÝLET

Trasa č.2 32 kmDne 22. září 2019 se koná farní cyklovýlet. K dispozici je několik tras z kterých je možné vybírat - viz. náhled a info níže. Všechny etapy startují na náměstí Al. Jiráska v rozdílnou dobu a končí v motorestu Albrecht v Albrechticích v cca v 17.00 hodin, kde se všichni účastníci cyklovýletu setkají. V nabídce jsou trasy 23km, 32km, 51km. Maminky s kočárky, případně senioři na elektrovozítkách mohou přijet přímo do motorestu po cyklostezce z Lanškrouna na 17.00 hodinu. Zájemci o cyklovýlet a setkání zapište se prosím do formulářů v kostele a nebo nahlašte farním asistentkám, aby bylo možné zarezervovat místa v restauraci. Všichni jste srdečně zváni a pozvánka platí samozřejmě nejen pro farníky, ale i jejich přátele.

Trasa č. 1 - 23 km, start: 14:15 hod nám. A. Jiráska, cíl: 17:00hod Motorest Albrecht, Albrechtice

Trasa č. 2 - 32 km, start: 13:30 hod nám. A. Jiráska, cíl: 17:00hod Motorest Albrecht,Albrechtice

Trasa č. 3 - 51 km, start: 12:30 hod nám. A. Jiráska, cíl: 17:00hod Motorest Albrecht, Albrechtice

Trasa č.1 23 kmTrasa č.2 32 kmTrasa č.3 51 km