Tři teologové – konzervativní, liberální a charismatik – sedí na loďce uprostřed rybníka a disputují. Pochvíli jim dojde víno. Nu což, konzervativec pokrčí rameny, vezme džbánek a vydá se po hladině na souš. Za chvíli se stejnou cestou vrací s plným džbánkem.
Teologové disputují, disputují, a opět jim dojde víno. Charismatik tedy vztáhné ruce k nebesům, zahlaholí modlitbu, vstoupí na hladinu a přejde na souš. Za chvíli se opět stejnou cestou vrátí s vínem.
Po další disputaci opět dojde víno. Liberál odevzdaně uchopí džbánek a vstoupí na hladinu. Okamžitě jde pod vodu.
Kolegové jej vytáhnou a křísí. Konzervativec se podívá na charismatika a zeptá se: „Tys mu neřekl, kde jsou ve vodě ty kůly?“
Charismatik se podiví: „Kůly?“

Poděkování za dar svobody

kraliky rytmicka 2019Neděle 17. listopadu 2019 v 15.00 hod. Hora Matky Boží u Králík - Mše svatá s kytarovým doprovodem. /setkání přátel rytmických písní v Den boje za svobodu a demokracii/

Podrobnosti jsou uvedeny na plakátku. Viz: <ZDE>

Originál pozvání vč. plakátku ke stažení: http://www.klasterkraliky.cz/aktuality/podekovani-za-svobodu-demokracii-pozvani-na-horu-matky-bozi-17-11-2019

kraliky rytmicka 2019

I kdybych nevěděla, kdy přesně skončí devět měsíců těhotenství, radovala bych se z každého okamžiku, protože bych věděla, že zrození dítěte, které žije pod mým srdcem, je podivuhodná věc a já mám při tom možnost spolupracovat s Bohem na uskutečnění zázraku.
Erma Bombecková