Pouť do Svaté země 3/2020

Izrael51. - 8. března 2020 se 27 - členná skupina poutníků vypravila do Svaté země na skutečnou pouť přes hory i poušť - do Jeruzaléma. Pouť organizovala cestovní kancelář CK Křížek pod vedením Petra Křížka, duchovní doprovod zajišťoval P. Heryán. Poutníci urazili během týdne cca 140 km z kibucu Neve Shalom do Jeruzaléma. Vše bylo výborně organizováno a pro účastníky poutě to byl nezapomenutelný zážitek.

Převážná většina poutníků byla z farnosti, Lanškrouna a okolí a pár fotek níže je jen drobným ohlédnutím se zpět. Více fotek lze nalézt na farní fotogalerii:  https://farnostla.rajce.idnes.cz/POUT_IZRAEL_3_2020_-_farnost_Lanskroun/ (foto: Jana Kuťáková)

Zbývá jen dodat, že všem patří nesmírný obdiv za to, že dokázali zdolat nelehký terén a obstát na těchto cestách. Nejstaršímu účastníkovi bylo 86 let! Tyto fotky na fotogalerii jsou jen předběžnou ochutnávkou případné rozsáhlejší prezentace, která bude někdy v budoucnu k dispozici. / -mk - /

Izrael1Izrael2Izrael3Izrael4Izrael5Izrael6Izrael7Izrael8

Utrhl jsem květinu a ona mi zvadla.
Chytil jsem motýla, ale brzy zemřel.
Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem...

John Lennon