tel: + 420 775 090 611

do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Ladislav Sobotka

Sobotka LadislavVe čtvrtek 2. dubna 2020 nás opustil ve věku nedožitých 88 let pan Ladislav Sobotka. Mnozí jej znali jako dobrého, čestného a pracovitého člověka. Současná doba omezuje možnost setkávání osob a tedy příležitost k rozloučení bude až později, při zádušní mši svaté.

Parte Sobotka

Nemusím, a ani nemohu, rozumět všemu, co Otec dělá a jak smýšlí. Nejsem zodpovědný za to, čemu nerozumím. Jsem zodpovědný za to, čemu rozumím.
Dan Drápal, z knihy: Krutý Bůh?