Ve vlaku sedí kněz, řeholnice a dva zástupci alternativní subkultury. Kněz má ruku v sádře.
„Co se vám stalo, otče?“ zeptá se řeholnice.
„Uklouzl jsem ve vaně,“ odpoví kněz.
Jeden ze zástupců alternativní subkultury se obrátí na druhého:
„Hele, vole, co je to vana, vole?“
„Já nevím, ty vole, copak jsem katolík?“

Bohoslužby od 13. května

Milí farníci, od středy 13. 5. 2020 budou opět v kostele sv. Václava pravidelné bohoslužby (dle rozpisu). Vzhledem k tomu, že maximální počet osob na bohoslužbě je v současné době omezen na 100 lidí a stále platí dispens od účasti na nedělních bohoslužbách, bylo by dobré, kdybyste kdo můžete, místo v neděli přišli na bohoslužbu ve všední den. Tak se snad podaří, aby se všichni mohli alespoň jedenkrát za týden mše svaté v kostele zúčastnit. Zároveň od 17. 5. 2020 budou každou sudou neděli bohoslužby v Žichlínku a Horním Třešňovci. Můžete tedy využít i této možnosti.

Těším se na vás!  P. Zbigniew Czendlik

Kdybych už byl jednou nohou v nebi a bylo mi řečeno, abych šel znovu na zem, abych obrátil byť jen jednoho hříšníka, vrátil bych se.
Sv. Jan Maria Vianney