tel: + 420 775 090 611

do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Bohoslužby od 13. května

Milí farníci, od středy 13. 5. 2020 budou opět v kostele sv. Václava pravidelné bohoslužby (dle rozpisu). Vzhledem k tomu, že maximální počet osob na bohoslužbě je v současné době omezen na 100 lidí a stále platí dispens od účasti na nedělních bohoslužbách, bylo by dobré, kdybyste kdo můžete, místo v neděli přišli na bohoslužbu ve všední den. Tak se snad podaří, aby se všichni mohli alespoň jedenkrát za týden mše svaté v kostele zúčastnit. Zároveň od 17. 5. 2020 budou každou sudou neděli bohoslužby v Žichlínku a Horním Třešňovci. Můžete tedy využít i této možnosti.

Těším se na vás!  P. Zbigniew Czendlik

Tvá pyramida nemá smysl, jestliže nekončí v Bohu.
Antoine de Saint Exupery