tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik - děkan

Hana Skalická - pastorační asistentka
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00 do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Svatovavřinecká pouť na OIK TV

pout 2020Svatovavřinecká pouť v Květné na OIK TVV Květné, patřící pod obec Luková, se sešli místní a lidé z blízkého i vzdálenějšího okolí, aby si společně popovídali, zazpívali a vychutnali dobré jídlo. Stalo se tak při příležitosti tradiční Svatovavřinecké poutě. Tu otevřela mše svatá. Poté příchozím k tanci a poslechu zahrála dechová hudba Skaličané.

Tak často slyšíme, jak lidé říkají: »Zlé časy, svízelná doba.« Žijme dobře, pak bude i naše doba dobrá. My jsme ta doba. Jací jsme my, taková je doba.
Sv. Augustin