tel: + 420 775 090 611

do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Svatovavřinecká pouť na OIK TV

pout 2020Svatovavřinecká pouť v Květné na OIK TVV Květné, patřící pod obec Luková, se sešli místní a lidé z blízkého i vzdálenějšího okolí, aby si společně popovídali, zazpívali a vychutnali dobré jídlo. Stalo se tak při příležitosti tradiční Svatovavřinecké poutě. Tu otevřela mše svatá. Poté příchozím k tanci a poslechu zahrála dechová hudba Skaličané.

Právě když se obrátím ke Kristu a vydám mu svou osobnost, začínám teprve mít svou vlastní.