První svaté přijímání

První svaté přijímání se uskutečnilo v naší farnosti v neděli 17. 6. 2012 v kostele sv. Václava.sv prijimani 2012 049

Celkem se připravovalo sedm dětí pod vedením katechetky Jany Kuťákové.

Slavnostní atmosféru bohoslužby obohatila Bronislava Halbrštátová, diecézní ředitelka Papežských misijních děl, která k nám do Lanškrouna přijela se skupinou hudebníků a společně s dětmi z naší farnosti nacvičila hudební doprovod ke mši svaté. V závěru bohoslužby jí byla předána misijní pokladnička od dětí, které šly k prvnímu svatému přijímání.

Po mši svaté se děti a jejich rodiny sešly při společném pohoštění v Restauraci U Pastýře.

Přejeme dětem hodně odvahy a Boží milosti na cestě víry.

(foto: Jiří Kráčmar)

svat prijimani 2012 005

svat prijimani 2012 014

svat prijimani 2012 063

svat prijimani 2012 064

svat prijimani 2012 084

Když dáváš, nic neztrácíš. To, co máš, se tím naopak rozmnožuje.
Antoine de Saint Exupery