Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

Zbigniew Czendlik moderoval předvolební debatu

Blíží se volby do městského zastupitelstva - budou už tento pátek a sobotu (10.a 11. října).

Lanškrounský infokanál (který provozuje na kabelové televizi firma OmegaTech) připravil besedu lídrů všech devíti volebních stran, které v Lanškrouně kandidují. Moderoval ji děkan Zbigniew Czendlik.

Pokud nemáte kabelovou televizi, můžete si záznam spustit z internetu: https://www.youtube.com/watch?v=loao2gFN5fg&feature=youtu.be

Nevěřit nikomu a ničemu znamená přestat žít.
Josef Poláček