Kostel sv. Václava bude hostit část festivalu Lathife

Lathife

V neděli 26. října večer se v kostele sv. Václava odehraje část čtvrtého ročníku multižánrového festivalu Lathife:

20:00 Krypta (původní muzikál/rocková opera) - Divadlo Jesličky J.Tejkla Hradec Králové
21:20 Lucie Vagenknechtová & Michael Skalický, korepetitor Ahmad Dehar (koncert operních árií)
22:15 Štěpán Klouček & Brigita Cmuntová & Chorbell (živý koncert - folk-acustic-word)

Když otevíráte Bibli, je to jako otevírat dveře do pokoje. V tom pokoji sedí Bůh a říká: "Pojď dál, budeme si povídat...".
Jakub Limr, pastor KS HK