Ohlédnutí za duchovní obnovou

duchovní obnova

Duchovní obnova v adventu, kterou vedl P. Vojtěch Brož z Hradce Králové byla jistě přínosem a obohacením duše pro ty, kteří se jí zúčastnili.

Advent znamená příchod – od Adama lidé čekali na příchod Vykupitele.

Ve SZ byl slíben, židé čekají na příchod Páně dodnes…

My čekáme na druhý příchod Pána, který bude viditelný všem lidem na celém světě na konci věků.

Každý náš den je vlastně čekání na setkání s Pánem.

Žijme přítomností, ale PŘIPRAVENI, abychom jednou skončili v Boží náruči.

duchovní obnova

Děkujeme P. Brožovi za jeho službu a městské knihovně za půjčení prostor pro setkání.

P.Brož

Když jsem zůstával mimo církev a díval se dovnitř, nacházel jsem mnohé, co jsem mohl kritizovat. Jakmile jsem však do církve vstoupil naplno, uvědomil jsem si, jak obtížné je udržovat něco, co by se podobalo novozákonní vizi církve. Teď, když k neúspěchům církve sám přispívám, mám pro ně mnohem větší pochopení.
Philip Yancey, z knihy: Proč se obtěžovat s církví?