Jedni rodiče poprosili pana faráře, aby dětem na náboženství řekl něco o manželství. Připravil si tedy pečlivě své vyučování, vstoupil do učebny a začal otázkou: "Hoši a děvčata, přišel jsem k vám dnes ráno, abych si s vámi povídal o manželství. Ale než začnu, může mi někdo z vás říci, co o manželství řekl Ježíš?" Po chvilce mlčení se přihlásil Pepíček. Když ho kněz vyvolal, hrdě odpověděl: "Ježíš řekl: Otče, odpusť jim, neboť nevědí co činí."

Z.Czendlika navštívil zdravotní klaun

UchemjehlyEdwards Salle 20141117 349uv

Hostem Zbigniewa Czendlika v premiérovém dílu pořadu Uchem jehly, který vysílá ČT2 v neděli 14.12. od 14 hodin, bude Gary Edwards, Američan, který přišel do České republiky na konci devadesátých let.

Je známý svým projektem Zdravotní klaun, se kterým přináší radost do nemocnic - nejen na oddělení dětské onkologie, ale i na geriatrická oddělení.

Diváci se dozvědí třeba to, jak klauni v nemocnicích vlastně pracují, co přivedlo Gary Edwardse k této práci a do Čech nebo jestli je klauniáda univerzálním jazykem…

Podívejte se na několik fotografií z natáčení, jejichž autorem je J.Šallé z ČT.

s režisérem pořadu

z natáčení

Z.Czendlik a G.Edwards

G.Edwards

Z.Czendlik a G.Edwards

Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li na tváři úsměv.
Percy Bysshe Shelley