Přeji všem pokoj na zemi, ať nám ho dají ti, co ho v sobě nemají

ZC

Následující přání platí nejen pro čtenáře Orlického deníku, kde vyšlo v rubrice Zbigniewovy (ne)smysly, ale samozřejmě i pro návštěvníky našeho farního webu:

Ještě se párkrát vyspíme a budou tu vánoční svátky, které patří mezi ty nejkrásnější v celém roce.

Když se Ježíšek narodil v Betlémě, tak první, kdo zvěstovali tuto radostnou zprávu, byli andělé, kteří nad jesličkami zpívali „Sláva na výsosti Bohu a na zemi pokoj lidem dobré vůle!"

A pokoj je velkým božím darem. Proto bych rád všem popřál jak ten boží pokoj, tak i hodně toho každodenního a všedního pokoje. Ať nám o Vánocích a v celém roce 2015 dají pokoj všichni ti, kteří ho v sobě nemají.
ZBIGNIEW CZENDLIK

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk