Hádají se křesťan, ateista a žid o to, co je nejrychlejší. Křesťan říká, že je to myšlenka. Ateista říka, že je nejrychlejší světlo, a žid tvrdí, že je to průjem. Věřící s nevěřícím se ptají: „Proč průjem?“
Žid říká: „Než jsem stačil pomyslit, než jsem rosvítil... a zbytek si domyslete.“

Výzdoba kostela sv. Václava pro Vánoce 2014

výzdobaI letos má kostel sv. Václava krásnou vánoční výzdobu. Připravily ji paní Soňa Janebová a Vlasta Veselá. Prohlédnout si ji mohli už návštěvníci nedělního čtvrtého adventního koncertu.

Pokud jste ji zatím neměli možnost obdivovat přímo v kostele, podívejte se alespoň na fotografie.

výzdoba

vyzdoba14645LS

Foto: archiv Z. Czendlika a LSi

Zabývajíce se svými bolestmi, zvětšujeme je. Přemýšlejíce o svých slabostech, posilujeme je.
Gottfried Keller