Vždy na Boží hod láska přijde vhod

Vždy na Boží hod pozv

Zveme vás na vánoční charitativní koncert, který se koná v kostele sv. Václava na Boží hod, tj. 25. prosince 2014 od 15 hodin.

Na koncertě vystoupí svatební trio ve složení Marie Minářová (klavír), Zuzana Zedníčková (zpěv) a Martina Bártová (housle).

Představí se i hosté - hudebně-vokální skupina Hlasy ve tmě a Jan Pulkert (basová kytara a perkuse).

Vždy na Boží hod

Výtěžek koncertu bude věnován nadačnímu fondu NFOZP a projektu SRDCERVÁČI, jejichž produkty budou při koncertě k zakoupení.
Kostel bude vyzdoben pracemi dětí ze ZŠ Dobrovského, ZUŠ Lanškroun a uměleckými výtvory Andrey Staškové.

Ateisté jsou jediní, kteří zůstávají věrni bohu, na nějž nevěří.
Gabriel Laub