Rockový muzikál Narozený

Autor Michal Holas

Letos o Vánocích má v Lanškrouně premiéru rockový muzikál Narozený, jehož autorem je místní muzikant Michal Holas.

Představuje vlastně dva příběhy - v první části je to ten klasický, vánoční, v druhé jde pak o zamyšlení nad naší současností, ve které ale také nakonec zvítězí dobro nad zlem.

První diváci tleskali tomuto muzikálu v neděli 21. prosince večer v kostele sv. Anny. Druhé provedení je plánované tamtéž na Štědrý večer, od 21.30 hod.

Písně z muzikálu Narozený zaznějí také na rockové mši v kostele sv. Havla v Rychnově nad Kněžnou - 26. prosince od 9.30 hod.

Autor Michal Holas

Narozený - tři králové

Narozený - jeden ze tří králů

Narozený

Narozený - souboj dobra a zla

Narozený - závěr

premiérové publikum

Text a foto: LSi

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk