Tatínek jede s těhotnou manželkou do porodnice, mnoho času již nezbývá a tak ujíždí co může. Jejich nejmladší dítě se dožaduje pozornosti. "Tatí,..." "Později holččičko!" odsekne tatínek. Dojedou k porodnici a tatínek: "Copak jsi chtěla, holčičko?" "Nó, už nic tati, já jen, že jsme zapomněli maminku doma."

tel: + 420 775 090 611

Číslo účtu: 132 234 9349/0800

Zbigniew Jan Czendlik

Hana Skalická
tel.: 730 552 040 (v pracovni dny od 8.00
do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Zpívání dětí ve farní klubovně každé úterý

Zpívání dětí ve farní klubovně se koná každé úterý od 16.30 do 17.30 hodin.

Prosím, posílejte své děti, ať nás je víc a nacvičíme hudbu na nedělní mše. Díky.

Lída Šebrlová, 605 705 034

Potravou duše jsou knihy.
Sv. Basil