Prosba o konkrétní pomoc ukrajinským uprchlíkům

logo charita

Do pobytového střediska v Kostelci n.O. přijeli tento týden první lidé z Ukrajiny. Oblastní charita UO, která v Kostelci provozuje sociální šatník, pro ně shání slušné, nepoškozené nádobí na vaření (hrnce, kastroly, pánve, talíře, příbory) a hluboký kočárek.

Kdo by mohl tyto věci darovat, prosíme o donesení na tato místa:

- Lanškroun: Centrum sociálních služeb, Havlíčkova 1129, denně od 8 do 14 hod.  (kromě  středy)

- Letohrad: středisko Charity v Letohradě, Na Kopečku 356, denně od 7 do 15.30 hod.

- jarní sbírka v Letohradě na náměstí: 20.3. od 14 do 17 hod.,  21.3. od 9 do 11 hod.

Iva Marková, Oblastní charita Ústí n.O., www.uo.charita.cz, t: 734 769 713

Kdyby Bůh neexistoval, museli bychom si ho vymyslet.
Voltaire