Jeden ateista takhle rybařil na jednom skotském jezeře, když najednou jeho člun napadla lochnesská příšera. Jedna rána ocasem a chlápek i s člunem vylétl deset metrů do vzduchu. Příšera otevřela tlamu, aby ho chytla. On v úděsu zařval:
„Ach, Bože, pomoz mi!“
Vtom se všechno zastavilo, chlápek visí jen tak ve vzduchu, a z nebe se ozve hromový hlas:
„Myslel jsem, že ve mne nevěříš!“
„Ale no tak, Bože, nech toho. Před dvěma minutami jsem nevěřil ani na lochnesskou příšeru!“

BRUSLENÍ V HALE B. MODRÉHO

V pátek 20.3.2015 má naše farnost pronajatou halu od 16.15 do 17.15 hod.

Přijďte si zabruslit, nebo zahrát hokej, plocha bude rozdělena na dvě poloviny. Brusle je možné si v hale půjčit, hokejky a puk si doneste s sebou.

Těšíme se.

Info: L. Šebrlová, 605 705 034

Tak často slyšíme, jak lidé říkají: »Zlé časy, svízelná doba.« Žijme dobře, pak bude i naše doba dobrá. My jsme ta doba. Jací jsme my, taková je doba.
Sv. Augustin