Zájezdy a poutě v roce 2015

1.Sezonu zahájíme výšlapem na Mariánskou horu v sobotu 9 .5. 2015.

2.Zájezd autobusem do poutního místa Rokole u Nového Města nad Metují a na zámek se uskuteční v sobotu 6. 6. 2015.

Výšlap na Mariánskou horu 9. května - odchod ve 13.30 hod. od fary. Kdo nemůže jít pěšky, použije kolo, auto nebo jiný dopravní prostředek.

Mši sv. bude v kapli sloužit P. Josef Roušar v 16 hodin.

Pokud bude počasí přát, po bohoslužbě si opečeme párky na ohni a připravíme piknik. Prosíme členy farní rady o pomoc při uskutečnění tohoto výletu. Podrobnosti včas oznámíme.

Na zájezd autobusem do poutního místa Rokole u Nového Města nad Metují a na zámek, který se uskuteční v sobotu 6. června, se přihlašujte  na list v kostele mezi lavicemi.

Cena zájezdu je 200,- Kč. Odjezd plánován na 7.00 hodin od kostela sv. Marie Magdaleny. Oběd zajištěn v restauraci „Peklo“. Další informace dodá paní Boženka Sobotková.

Když jsem zůstával mimo církev a díval se dovnitř, nacházel jsem mnohé, co jsem mohl kritizovat. Jakmile jsem však do církve vstoupil naplno, uvědomil jsem si, jak obtížné je udržovat něco, co by se podobalo novozákonní vizi církve. Teď, když k neúspěchům církve sám přispívám, mám pro ně mnohem větší pochopení.
Philip Yancey, z knihy: Proč se obtěžovat s církví?