Na konci bohoslužby kněz ohlásil: "Přiští neděli bude kázeň o lži. Aby jste se dobře připravili, přečtěte si předtím 17. kapitolu Markova evangelia."
Po týdnu se farář ptá na začátku kázání: "Tak co, kdo si přečetl 17. kapitolu Markova evangelia?" Všechny ruce v kostele se ochotně hlásily... "Tak právě s vámi bych si rád pohovořil o lži. V evangeliu svatého Marka je jen 16 kapitol..."

MISIJNÍ KOLÁČ 29.3.2015

V tomto roce bude misijní koláč v neděli 29.3.2015.

Prosím o přípravu buchtiček všeho druhu, perníčků nebo chlebíčků. Výrobky doneste do restaurace U Pastýře v neděli 29.3. od 9 hodin.

Po mši svaté jste zváni na čaj a kávu do restaurace, zakoupené zákusky si můžete také odnést domů.

Děkuji, že se hojně zapojíte všichni do této akce, výtěžek zašleme na pomoc potřebným v misii.

Nedokážu žít bez lásky. Vždycky jsem mluvil, jednal a psal veden jen láskou.
Antoine de Saint Exupery