MISIJNÍ KOLÁČ 29.3.2015

V tomto roce bude misijní koláč v neděli 29.3.2015.

Prosím o přípravu buchtiček všeho druhu, perníčků nebo chlebíčků. Výrobky doneste do restaurace U Pastýře v neděli 29.3. od 9 hodin.

Po mši svaté jste zváni na čaj a kávu do restaurace, zakoupené zákusky si můžete také odnést domů.

Děkuji, že se hojně zapojíte všichni do této akce, výtěžek zašleme na pomoc potřebným v misii.

Láska ukazuje člověku cíl jeho života. Rozum ukazuje prostředky, jak jej uskutečnit.
Tomáš Garrigue Masaryk