Uniformovaný díl Uchem jehly

mjr. Jiří Laňka

V neděli 22. března vysílá ČT2 další z pořadů Uchem jehly, ve kterém si bude Zbigniew Czendlik povídat s elitním policistou mjr. Jiřím Laňkou. Pořad začíná v 13.10 hod.

Major Jiří Laňka je vedoucím výcvikového oddělení Útvaru rychlého nasazení a zároveň jáhen pražské arcidiecéze. Řeč tedy bude mj. o policejní i duchovní službě.

UJŠallé - mjr. Jiří Laňka 7

mjr. Jiří Laňka

mjr. Jiří Laňka a Zbigniew Czendlik

na návštěvě u lanškrounských policistů

Foto: J.Šallé - ČT

Nezajímá mne, co ten člověk, kterého mi ukazuješ, ví. Totiž ví i slovník. Zajímá mne, jaký je.
Antoine de Saint Exupery