Přijdou do nebe řidič autobusu a farář. Svatý Petr pozve dovnitř řidiče a farářovi řekne, aby počkal. Farář se samozřejmě naštve a povídá: "Proč mám já, zbozný člověk, který celý život věrně slouží bohu, čekat na vstup do nebe kvůli nějakému řidiči?" Svatý Petr na to: "Tak podívej, když ty jsi v kostele kázal, tak všichni spali, zato když on řídil, všichni se modlili!"

Fajn akce na ledě

na ledě

Na pátek 20. března odpoledne jsme zamluvili led v Hale Boži Modrého a pozvali jsme vás na společné bruslení.

Jak to dopadlo? "Byla to fajn akce pro malé i velké", říká paní Jana Kuťáková, která poslala pár fotografií. Podívejte se...

na ledě

Foto: J.Kuťáková

Kdybychom věděli, jak moc nás Bůh miluje, umřeli bychom štěstím.
Jean Maria Vianney