Noc kostelů 2015

kostel sv. AnnyV pátek 29.května 2015 se i lanškrounská farnost připojila k Noci kostelů. Od 18 hodin byl otevřen kostel sv. Anny na Dobrovského ulici. V připraveném programu zahráli Pištci a jejich hosté a zazpívaly děti z farnosti, o své cestě do Izraele vyprávěl Jan Šebrle, večer uzavřely meditace a hudba.

Lidé si už zvykli, že během tohoto večera mohou navštívit kostely tří v Lanškrouně působících církví, ale tentokrát jim déšť a bouřka takové putování poněkud ztížily...

Do všech tří otevřených kostelů můžete nahlédnout v reportáži Lanškrounského infokanálu:

přednáška J.Šebrleho

J.šebrle vypráví o cestě do Izraele

Koncert "u  sousedů" v Husově domě:

koncert v Husově domě

Text a foto: LSi

Přátelství poznám podle toho, že nemůže být klamáno, a pravou lásku podle toho, že nemůže být podvedena.
Antoine de Saint Exupery