I.Z.Dance Studio zahájilo kulturní léto

FZI105965v

Kulturní léto na farní zahradě 2015 - dvouměsíční seriál pátečních koncertů a vystoupení -  začalo v pátek 10. července.

Na úvod se představilo místní I.Z.Dance Studio Ivety Zahradníkové, ve kterém tančí děti už od tří let a horní věková hranice není omezena. A tak se na pódiu ve farní zahradě střídaly holčičky v mladším školním věku s dívkami a ženami  o něco i o trochu víc staršími.

tančila i Iveta Zahradníková

Moderátorem kulturního léta bude letos Filip Kráčmar, kterého publiku představil Zbigniew Czedlik.

Z.Czendlim a F. Kráčmar

Z. Czendlik a F. Kráčmar

Pavla Kráčmarová

Host I.Z.Dance Studia Veronika Faltusová

společný závěr

Květiny jako dík

V pátek 17. července vystoupí na farní zahradě místní uskupení Session Band (M. a J. Rollerovi, J.Pulkert, E.Dreslerová a P.Veselý).

Text a foto: LSi

Nezajímá mne, co ten člověk, kterého mi ukazuješ, ví. Totiž ví i slovník. Zajímá mne, jaký je.
Antoine de Saint Exupery