Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě. Doktor povídá:
„Lékařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra, a to byl ohromný chirurgický výkon.“
Architekt zjevně nesouhlasí:
„Vezměte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svět. Takže Bůh musel být architekt.“
Programátor, který dosud jen poslouchal, se ozývá:
„To je hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!“

Session Band zaplnil farní zahradu

Session Band

Kulturní léto na farní zahradě přivítalo ve druhém večeru, tedy v pátek 17. července, na svém pódiu partu místních muzikantů, kteří svému příležitostnému sdružení říkají Session Band. Hrají ve složení: Petr Veselý - mandolína, Tomáš Krejča - housle, Eliška Dreslerová - flétny, Milan Roller- zpěv, kytary, Honza Pulkert - baskytara, Honza Roller - bicí. Poprvé se představili na předvánočním koncertu na zámku a diváci si skladby v jejich provedení hned zamilovali. Tentokrát jim v příjemném letním podvečeru tleskala plná farní zahrada.

FZII7176179

diváci

diváci

Příští koncert na farní zahradě se koná 24. července a vystoupí na něm folková skupina Trdlo z Pardubic.

Text a foto: LSi

Právě když se obrátím ke Kristu a vydám mu svou osobnost, začínám teprve mít svou vlastní.