Cimbálovka na farní zahradě

cimbálPosezení u cimbálu patří k nejoblíbenějším koncertům kulturního léta na farní zahradě. A tak nemohlo chybět ani letos.

Zbigniew Czendlik pozval na pátek 14. srpna 2015 brněnskou cimbálovou kapelu Fjertůšek. V tropickém podvečeru si diváci v hledišti užívali pohodu u sklenky vína a zároveň si s cimbálem s chutí zazpívali známé moravské písničky.

Překvapením byly moderní skladby upravené pro cimbál, které zazněly v druhé polovině večera.

Fjertůšek

diváci

Fjertůšek

Kulturní léto na farní zahradě se posunulo už do své poslední čtvrtiny. V pátek 21. srpna se můžeme těšit na vystoupení Zory Jandové. O týden později letošní program uzavře Marcel Zmožek.

Text a foto: LSi

Jen blázen si láme zuby na minulosti, neboť je skončená a pevná jako balvan žuly. Přijmi tento den, jak ti je dán, a nepotýkej se s tím, co nelze napravit. Co nelze napravit, nemá význam, a takové je vše, co minulo.
Antoine de Saint Exupery