Charita zve na výstavku

logo charita

JAN KARSKI

Výstava o životě a díle polského odbojáře, který jako kurýr polské exilové vlády předal v r. 1942 západním spojencům zprávu o situaci v okupovaném Polsku a snažil se je přimět ke krokům, které by zabránily vyvražďování židů v koncentračních táborech.

Výstavu pořádá Římskokatolická farnost Letohrad v kostele Nanebevzetí P.Marie v Letohradě-Orlici.

Otevřeno: každou neděli od 9.45 do 11.30 hod. nebo po domluvě na tel. 731 402 236 do 30. září 2015.

výstava Letohrad

Kdo ničemu nevěří, tomu taky nic nevěřím.
Jan Neruda