Zora Jandová přijela i za dětmi

Zora Jandová

Na páteční večer 21. srpna 2015 pozval Zbigniew Czendlik na farní zahradu zpěvačku Zoru Jandovou.

Ta první část svého vystoupení věnovala dětem. Zazpívala několik svých dětských písniček, některé se svou mladší dcerou Esterkou. V průvodním slovu zahrnula děti i dospělé spoustou zajímavých nformací o zvířatech, kterým byly tyto písně věnovány.

Jako šéfredaktorka digitální stanice Rádio Junior také navnadila přítomné děti i rodiče k účasti v soutěži, která právě v tomto rádiu dlouhodobě probíhá. Jmenuje se Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV. a informace o ní jsou na internetových stránkách Rádia Junior http://www.radiojunior.cz/karel-iv

diváci

Zora Jandová s dcerou Esterkou

V druhé části pořadu zazněly písně určené dospělým divákům. Hudbu k některým složil Zdenek Merta, manžel Zory Jandové. Kytičku s poděkováním na závěr zpěvačce předal osobně hostitel Zbigniew Czendlik.

poděkování

Příští týden letošní kulturní léto na farní zahradě ukončí koncert Marcela Zmožka.

Foto: L.Sitová a archiv Z.Czendlika

Kdyby Bůh neexistoval, museli bychom si ho vymyslet.
Voltaire