Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

263.jpg
220.jpg
289.jpg

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

IČO: 44471041

 

    Kontakty:

P. Dr. Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 465 322 508

Jitka Kračmarová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040

Anna Gregorová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 775 090 611

Aktuality

Zora Jandová přijela i za dětmi

Zora Jandová

Na páteční večer 21. srpna 2015 pozval Zbigniew Czendlik na farní zahradu zpěvačku Zoru Jandovou.

Ta první část svého vystoupení věnovala dětem. Zazpívala několik svých dětských písniček, některé se svou mladší dcerou Esterkou. V průvodním slovu zahrnula děti i dospělé spoustou zajímavých nformací o zvířatech, kterým byly tyto písně věnovány.

Jako šéfredaktorka digitální stanice Rádio Junior také navnadila přítomné děti i rodiče k účasti v soutěži, která právě v tomto rádiu dlouhodobě probíhá. Jmenuje se Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV. a informace o ní jsou na internetových stránkách Rádia Junior http://www.radiojunior.cz/karel-iv

Zora Jandová

diváci

Zora Jandová

Zora Jandová s dcerou Esterkou

Zora Jandová s dcerou Esterkou

Zora Jandová s dcerou Esterkou

V druhé části pořadu zazněly písně určené dospělým divákům. Hudbu k některým složil Zdenek Merta, manžel Zory Jandové. Kytičku s poděkováním na závěr zpěvačce předal osobně hostitel Zbigniew Czendlik.

poděkování

Příští týden letošní kulturní léto na farní zahradě ukončí koncert Marcela Zmožka.

Foto: L.Sitová a archiv Z.Czendlika

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Ať je to již víra náboženská, víra národní, politická nebo víra v krásu a v potřebnost nějakého díla, každá společenská víra obdivuhodně posiluje lásku.
André Maurois