Kulturní léto skončilo velkou návštěvou

V pátek 28. srpna zakončil Kulturní léto na farní zahradě 2015 koncert Marcela Zmožka. Přišlo na něj nejvíce diváků za celou sezónu a všichni se dobře bavili.

Reportáž z koncertu připravil mediální partner letošního kulturního léta LA infokanál. Požádal také o rozhovor duchovního otce a dramaturga tohoto dlouholetého úspěšného projektu Zbigniewa Czendlika. Ten mimo jiné slíbil, že se na kulturní léto můžeme těšit i v roce 2016. http://www.lainfokanal.cz/archiv/zaver-kulturniho-leta-2015-marcel-zmozek/

Jsme-li příliš spojeni se zemí, může to narušit naše spojení s nebem.
Z knihy "Slova života 2006"