Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

146.jpg
169.jpg
83.jpg

Vítáme vás v lanškrounské farnosti!

 

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

     Farnost    

nám. Aloise Jiráska 2
563 01 Lanškroun

IČO: 44471041

 

    Kontakty:

P. Dr. Zbigniew Jan Czendlik
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 465 322 508

Jitka Kračmarová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 730 552 040

Anna Gregorová
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 775 090 611

Aktuality

Studenti zvou na premiéru

Averoš

Divadelní soubor lanškrounského gymnázia ŠKEBLE

zve na komedii

ze středověké Andalusie

AVEROŠ

aneb Sváteční den.

Premiéry: 23.a 30.10. 2015 v 19.30 hod. ve Společenském domě v Lanškrouně.

 Text a režie: Jan Střecha

V hlavní roli Pavel Studený, dále hrají: Denisa Špinlerová, Aneta Koláčná, Šárka Matějková, Martina Rybková, Jonathan Košťál, Filip Dvořák, Vladimír Cink, Martin Bureš, Lukáš Baroš, Katka Studená, Kamila Táhalová, Eliška Poláková, Denisa Kupsová, Jana Bočková, Aneta Šaršonová, Sabina Mačátová, Lucie Kučerová, Matyáš Kubíček, Ladislav Mrázek, Petr Urban, Petra Pecháčková, Tereza Felcmanová, Daniela Kalousová a Vojtěch Viskupič.

Předprodej vstupenek v ceně 80 Kč u J.Střechy (na gymnáziu / 737 330 789)

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová

Citáty k zamyšlení

Člověk, který měl smůlu, má skoro vždycky štěstí, že to s ním nedopadlo ještě hůře.
Mark Twain