Studenti zvou na premiéru

ze středověké Andalusie

AVEROŠ

aneb Sváteční den.

Premiéry: 23.a 30.10. 2015 v 19.30 hod. ve Společenském domě v Lanškrouně.

Text a režie: Jan Střecha

V hlavní roli Pavel Studený, dále hrají: Denisa Špinlerová, Aneta Koláčná, Šárka Matějková, Martina Rybková, Jonathan Košťál, Filip Dvořák, Vladimír Cink, Martin Bureš, Lukáš Baroš, Katka Studená, Kamila Táhalová, Eliška Poláková, Denisa Kupsová, Jana Bočková, Aneta Šaršonová, Sabina Mačátová, Lucie Kučerová, Matyáš Kubíček, Ladislav Mrázek, Petr Urban, Petra Pecháčková, Tereza Felcmanová, Daniela Kalousová a Vojtěch Viskupič.

Předprodej vstupenek v ceně 80 Kč u J.Střechy (na gymnáziu / 737 330 789)

Člověk, který měl smůlu, má skoro vždycky štěstí, že to s ním nedopadlo ještě hůře.
Mark Twain