tel: + 420 775 090 611

do 16.00)

Renáta Hoffmannová

Poselství Svatého otce Františka

K návratu a obnově církve v misijním duchu vybízí i současný papež František: „Snažte se neúnavně každého křesťana již od mládí vychovávat k opravdu všeobecnému a misijnímu duchu a probouzejte vnímavost celého společenství, aby podporovalo a pomáhalo misiím podle potřeb každého z nich.“ (Generálním shromáždění NŘ PMD, květen 2013)

Nezobrazuje se vám dokument správně? Klikněte zde

Jen blázen si láme zuby na minulosti, neboť je skončená a pevná jako balvan žuly. Přijmi tento den, jak ti je dán, a nepotýkej se s tím, co nelze napravit. Co nelze napravit, nemá význam, a takové je vše, co minulo.
Antoine de Saint Exupery